lazzglass söve dış cephe kaplama kompozit kaplama


LazzGlass Yapı Teknolojileri; doğal ortamları daha güzel ve yaşanabilir ortamlara dönüştürme becerisine sahip olan insan eliyle oluşan yapılar inşaa etmeye karar vermiştir.

Yapı ve İnşaat sektörü; zaman içinde gelişim göstererek, ilkel yaşam alanlarından akıllı binalara, tozlu patikalardan, peyzaj ve çevre düzenlemesi yapılmış huzurlu yaşam alanlarına dönüşerek çeşitli teknik ve estetik evrimlere uğramıştır. Dolayısıyla sektör temsilcileri, insanlık gelişim tarihini ve kültür evrimini günümüze taşıyan ve geleceği inşaa eden yatırımcılardır.
 
LazzGlass Yapı Teknolojileri, sizleri mutlu edecek yaşam ve çalışma alanları inşaa etmekte ve sizler için geleceği inşaa eden bir yatırımcı olmayı hedeflemektedir.
 
Kalite Politikamız
 
LazzGlass Yapı Teknolojileri; üstlendiği projelerin inşaatları ve yapı bileşenleri üretiminde tasarıma, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa etme teknik ve sanatının gereklerine uyar bilgi ve iletişim teknolojilerindeki yenilikleri, ürün ve üretimde kullanmaya özen click here gösterir.
 
Misyonumuz
 
Faaliyette bulunduğumuz tüm konularda yenilikçi, güvenilir,  kaliteli hizmet ve ürüne önem verirken; insanlığa, çevreye ve toplumsal değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirip, pazar payını arttırma hedefimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetini, haklarını ve güvenilirliğini önde tutarak müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üretmek kuruluşumuzun temel prensibidir.

Lazz Glass
lazzglass söve dış cephe kaplama kompozit kaplama

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *